Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gta V

Cawte, mám Gta V kupenu cez epic game store a je v eng. Je sposob ako ju nastavit do cz? Klasicka moznost nieje cez menu. Kamos si kupil krabicovku v cestine a tak mi pride nelogicke ze jedna verzia ju obsahuje a druha nie...

A po povinných aktualizacích by už dávno taková čeština nefungovala.

@tazatel: Jdi na lokalizace.net, tam se dočteš více. A budeš potřebovat nainstalovat jejich manažer lokalizací.
Čeština na poslední verzi momentálně není dostupná, budeš muset čekat. Tedy ne, že by to nějak nešlo, ale…