Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Tanks - osobní mise

Hoj tankisti,

tak jak na tom jste s osobními misemi?

V současné době se snažím ujet misi na tank T-55A, TT-12, což znamená odrazit 3-násobek vlastních HP a nastřílet 2000 DMG, Zkouším to ujet s O-I, ujel jsem něco kolem 100 bitev a zatím jsem byl jenom 3x blízko. Jednou jsem odrazil asi 7-násobek ale chybělo mi nastřílet asi 200 DMG, byl jsem tak vzteklý, že se to nepodařilo. Pak mi chybělo něco kolem 300 odrazit a teď před chvíli asi 400, jinak nastřílené jsem měl. Problém jsou samozřejmě goldy a HE munice, tanky které O-I neprostřelí, tak přestanou do toho tanku střílet nebo nabijou goldy nebo HE munici a je po odrážení. I když i ten gold jde odrazit, ale už to není jisté. Snažím se získat zpět rozkazy abych mohl hrát mise na Obj. 260. Ujel jste někdo tuto misi? S jakým tankem?

Sice to píšu až teď, ale asi po měsící hraní jsem misi TT-12 (T-55A) splnil i se sekundární podmínkou. Splnil jsem jí s tankem O-I, podařilo se mi nastřílet 2164 DMG a odrazit 3730. Pokud budete tuto misi plnit nedávejte si jako vybavení "vylepšené kalení". O-I má 1060 HP, pokud si tam však dáte na první pozici vylepšené kalení, bude mít 1170 HP a pokud na druhé nebo třetí místo bude mít 1150 HP a budete muset více odrazit.

Teď potřebuji ujet misi TT-15 (T-55A) i se sekundární podmínkou, tím získám zpět 5 rozkazů. Primární podmínka je způsobit, obdržet a odrazit 12000 poškození, sekundární způsobit 25% poškození z celkového množství způsobeného vašim týmem a vyhrát. Gotwy mi poradil ať tu misi zkusím ujet s Mausem. Na Mause jsem pro změnu vylepšené kalení nasadil, má teď 3300 HP. Na dnešní WoT, kdy se v X. bitvách střílí vícéméně jen goldy si myslím, že je ta mise dost těžká. Maus i nějaký ten gold odrazí, ale zatím se mi to nepovedlo. Na druhou stranu jsem to zatím moc nehrál. Nemám prémiový účet, takže každá bitva s Mausem taky stojí dost stříbrných, není být problém 50k v mínusu.

Ale podařilo se mi získat 5 rozkazů nazpět za misi ART-15 (T-55A), splnil jsem s americkou arty M53/M55. Bylo to myslím na mapě Plzeň, už dopředu jsem si říkal, že tady tu misi splnit nemůžu, není to úplně ideální mapa pro arty, spíše bych řekl, že jedna z těch horších. Ze začátku to vůbec nevypadalo, ale nakonec jsem splnil jak primární, tak i sekundární podmínku, tzn. být nejlepší hráčem podle zkušeností, ochromováním a znehybňováním způsobit 2300 DMG a způsobit 3000 DMG a vyhrát.

Mise na artyny mi přijdou ze všech nejjednodušší, tam jsem všechny splnil na obě podmínky. Obvykle to znamená desítkovou artu a Velkou bitvu, tam má arta dost času a klidu klikat a hromadu HP na farmení.
Naopak TT mise, kdy je třeba nadingat v době goldové a ještě k tomu nastřílet, považuji za nejtěžší. Pamatuju si misi, kdy jsem potřeboval zničit někoho nárazem, přežít a vyhrát. Na to je třeba nějaká rychlá heavy a kupa štěstí.

To máš pravdu, ty arty mise nejsou nějak extra těžké, za to ty dingací s těžkými tanky, jsou podle mě nejtěžší. Pak si ještě vzpomínám misi se středními tanky, nastřílet 2500 do stíhačů, u Obj. 260 je to dokonce 3500, to jsou taky těžké mise. Těch 2500 jsem z větší části nastřílel do prasete, podařilo se mi dostat za něj na volném prostranství, zablokoval jsem ho zezadu a v pohodě ho rozstřílel. Tu misi co píšeš si matně pamatuji, hrál jsem v četě s kamarádama a zůstali jsme jen my, a nepřítelovo dělostřelectvo, pak už nebyl problém tu misi splnit.