Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titan Quest kousky kouzel na svitcích

Nevím, jestli se otázka týká TQ Immortal Throne nebo Anniversary nebo až Ragnaroku, ale při cestě do Nefritového paláce jsem v jedné jeskyni v bažinách (je to tam, kde je portál, a kousek za ním tygři ohrožují obchodníka) našel malý kousek svitku s kouzlem. Prodat nejde, páč podle hry je to úkolový předmět - nikdo mi ale žádný úkol nezadal a to mluvím s kždou postavou i tou, která má nad sebou kosočtverec. Pak jsem díky ukliknutí se našel další kousek svitku, a sice při cestě ze Rhakotisu do knihovny je pár prkny zahrazena cesta, já do toho praštil, ono se to rozletělo a tam ležel další kousek. Tedy ptám, se kolik tam těch kousků je - a kde jsou? Děkuji za odpověd.

Moc děkuji za odpověď, jelikož anglicky neumím, tak hledám jen na českejch "fankách", ale tomu jsem porozumněl, takže teď už jen zbývá "drobnost" - porazit toho obrovskýho Tyfona, kterej se blbec furt uzdravuje ... :-( každopádně ještě jednou moc děkuji :-)