Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dragon Age: Origin + Shadow of War

zdravím
rozhodl jsem se že si zkusím rozehrát nějakou další hru z té hromady nenačatých titulů koupených ve slevách na steamu a řekl jsem si že bych zkusil Origin
co mě ale zajímá jestli má význam to hrát
z recenzí jsem se nedozvěděl nic moc
upřímně nemám náladu se potápět do příběhu a zkoumat lore hry, stíhám si zahrát jen občas a chci si hru užít
hledám něco co má dobrou hratelnost a zabaví mě to aniž bych příběh musel vnímat
a u toho jsem narazil... podle někoho je Origins dobrý, podle někoho má monotónní systém boje a není zábavný
já mám bojová fantasy RPG rád ale vážně nevím jestli je po hratelné stránce ta hra tak poutavá
někdo kdo to hrál/dohrál a řekne mi jestli je ta hra postavená především na příběhu nebo je tam něco víc?
a to samé mám u Middle earth: Shadow of war kde jsem hrál pár hodin a bojím se že mě ta hra nechytne bo je postavená na ději

Dragon Age: Origins je hodne dobra hra, Middle-earth: Shadow of War jsem nehral, chystam se teprve na to, ale predchozi dil Middle-earth: Shadow of Mordor je hodne pribehovy a okolo nej postavena hra, rozhodne bych preferoval a doporucil ti aspon ozkouset jako prvni DAO.
Pripadne ja to delam tak, ze kouknu na zacatek hry na gameplay na youtube, neco z toho clovek zachyti, ikdyz teda taky jsem se parkrat seknul, ze podle gameplaye to vypadalao zajimave, ale pak me to nebavilo vubec. Nikdy ale nevis, dokud to sam nezkusis.

Nic takoveho nepisu. Naopak, pokud nemas cas se potapet do pribehu, tak nema smysl ani jeden Middle-earth hrat, protoze ty hry minimalne ten prvni dil a rekl bych ze druhy jede ve stejnem stylu, je vyslovene pribehovy se spoustou animaci, kde ani nehrajes a sledujes pribeh.
Proto jsem ti radil spis jit do DAO, ovsem jestli nemas moc casu, tak z toho taky nadsen nebudes.

Zahraj si FIFU, to příběh nemá a užiješ si to...jinak DAO je velice luxusní záležitost (ale má to příběh a je fajn zkoumat...lore hry, ať už tim myslíš cokoliv). Shadow má story? Jsem nepostřehl...asi jsem náročnej. Přišlo mi to jen jako tam jdi, to vyvraždi a běž zas jinam (už je to dlouho co jsem to hrál, ale evidentně mě to nevzalo). Teď hraju (kromě FIFA19) Battlefront II MP, to taky nemá story a člověk se vyblbne :-).

Tak jsem rozehral Middle-earth: Shadow of War a je to teda hodne spatny. Presne jak jsem rikal, video sekvenci jako u prvniho dilu, obcas to cloveka az nudi, protoze vyvojari tu delku sledovacich casti proste znacne prehnali stejne jeko u prvniho dilu. Nicmene trapnost nad trapnost te hry je neustale zasekavani, kdy se nekam dostanu a nemuzu dal, blb dela na miste kotouly a nejde seskocit a pokracovat v ceste.
Rekl bych to asi takhle, je to v podstate takova spatne kopirka generickych her od Ubisoftu a to vite, ze Ubisoft a jeho hry vubec nemusim, ale tohle je stejne a pritom o dost horsi.

Ten Shadow of War vazne nebrat. Hraju to a co bylo v predchozim Shadow of Mordor spatne, je v teto hre take spatne a co bylo dobre, to pohnojili. Plus to zaneradili ONLINE multiplayer prvkama, takze je to vazne poradna srajda. Mimo jine ikdyz chces hrat jen singleplayer, tak to nejde spustit bez pripojeni k serverum vydavatele a musis tam ty ONLINE prvky snaset. Idioti!