Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno World od tanks

Hoj.
Jsem bezradný. Jsem hráč wotka a včera mě spadly zničeho nic fps na 30 a hra se nedá hrát. Nic jsem v PC neupravoval.
Nejsem žádný ajťák tak kdyby někdo věděl jak pomoci budu moc vděčný 😉

Procesor ani grafika nejsou vytížené na 100% a vertikální synchronizaci jsi vypnul jak v nastavení grafiky, tak ve hře, takže už nevím co uzamyká ty FPS. Netaktoval jsi grafiku?

Teď už jen střílím, vyzkoušel bych přeinstalovat ovladače grafiky, s tím, že při instalaci zaškrtneš políčko "čistá instalace". Pokud ani to nepomůže, pak bych vyzkoušel reinstal OS, nainstalovat chipset, pak zbytek ovladačů a pak hned WoT.

Kdyžtak ještě počkej, jestli se najde někdo kdo bude vědět a poradí, já už nevím.

Ještě mě napadlo, zkus spustit hru...spusť správce úloh...v něm klikni na PODROBNOSTI, najdi WOT. EXE, pravým tlačítkem na to klikni a Nastavit prioritu a dej VYSOKOU....vyber Nastavit spřažení a odškrtni proces 0 ( NULA )
Hodí to pár FPS zadara...odzkoušeno, jen se to musí udělat po každém vypnutí WOT, proces se totiž resetuje