Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání textur v mafia 2 definitive edition

Ahoj nevěděl by prosím někdo čím by to mohlo být? v jiné hře jsem takový problém zatím nepostřehl.Hra je zakoupená formou cd klíče v internetovém obchodě a následně aktivovaná ve službě steam.Teplota gpu se pohybuje v rozmezí 50-60 stupňů.Po pořízení screen shotu ze stejného místa ve hře jako je na videu vše vypadá normálně.Díky za rady
gpu asus rog strix geforce rtx 2070 super
cpu i5 9600kf
16gb ram
https://www.youtube.com/watch

Tak top jsem rád bál jsem se aby neodcházela grafika.mám ale ještě jeden dotaz.u asi zatím dvou misí jedna z toho je jak jdete rozstrilet jeden barak protivníků a druhá jak mate zastrelit tlustocha jmenují se pila a divocaci tak pokazde ve stejne chvili se hra snizi asi na dvacet fps ale po zastreleni tlustocha a odjezdu od budovi je to vzdy ok. je to take normálni ?