Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The elders scrolls skyrim online - Kúpa na steame

Ahojte, chcel by som od vas poradit, ci sa daju na steame kupit vsetky casti skyrimu zakladna hra + vsetky dlc ako napriklad summerset atd. Pozeral som to na steame ale boli tam komentare ze aj ked je deluxe balik za 89 e , ajtak nezahrna vsetky dlc. :/ Tak neviem vobec co kupit na steame.

To, čo ty hľadáš, je "The Elder Scrolls Online - Greymoor" - na Steame za 69,99€.

Alebo sa opytam kde je lepsia kupa na steame alebo na stranke

Najlepšia kúpa momentálne je krabicová verzia (Bethesda Launcher), originálna verzia, ktorú dokážeš nájsť aj za tretinu lacnejšie - len to nie je cez Steam.
EDIT: Samozrejme treba dávať pozor na to, či sa na stránke píše, či to je upgrade alebo či hra zahŕňa všetky kapitoly - upgradu sa vyhnúť, kúpiť to druhé.