Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubisoft služba nedostupná

Ahojte, prosím vás, kúpila som si hru Far cry 5 na Steame, ale keď ju chcem zapnúť tak ma to dáva cez Ubisoft, ten som si nainštalovala do počítača aj tam mám konto všetko ale keď to chcem zapnúť tak mi ukáže Služba je nedostupná... už to skúšam asi dva mesiace a stále to isté.. neviete prosím prečo to nejde ?

Aké "ostatné hry čo idú cez Steam"? To sú tiež Ubisoft hry spúšťané cez Steam?

Môžeš ešte skúsiť:
1) verify game files (Steam library, right click Far Cry 5 > properties > local files > verify integrity)
2) go to local folder find the exe, right click .exe > compatibility > tick run this program as admin

Ospravedlnujem sa, že odpisujem po tak dlhom čase ale vôbec mi táto stránka nefungovala..
no toto konkrétne video som skúsila a stále to isté.. skúsila som aj pár dalších, tiež žiadna zmena.. niektoré videa sa skúšať bojím, pretože mi to príde ako veľký zásah do tých správcovských vecí počítača a bojím sa, aby som tým dačo neporobila..
už som sa asi zmierila s tým že ten uplay proste nefunguje (keď je na YouTube milión videí s názvom “uplay služba nedostupná” tak asi bude problém na ich strane a oni by si to mali vyriešiť)
... nedá sa tá hra spustiť čisto cez steam ?
pretože na steame som ju aj kúpila, o existencii ubisoftu som pred spustením tej hry ani netušila .. nechápem prečo to odo mňa vôbec žiada ubisoft, keď som ju kúpila na steame a cez steam ju aj chcem hrať ..

Vyskúšaj si urobiť hotspot z mobilu a pripoj sa na internet tak, len pre skúšku, že či sa ti náhodou nepodarí dostať na ten Ubisoft účet vďaka tomu. Ja som raz mala problém takto s Rockstar servermi, mala som ich serveri s nejakého dôvodu na svojom internete zablokované ale cez hotspot z mobilu ma to prihlásilo v pohode. Doteraz som ale nezistila prečo sa to stalo...

Skús toto:
Vypnúť steam
Odinstalovať uplay a skontrolovať program files či tam nezostaly nejaké zbytočne súbory ak hej tak vymazať všetko potom stiahnuť uplay connect prihlásiť sa, zapni steam a skús zapnúť hru. Ak to nepomohlo tak skús ešte raz toto iste ale +odinstalujes hru a zas stiahnuť na novo.

Nebyl jsem na UPlay (UB Connect) asi mesic, az dnes a pripojit se mi nejde. Nejdriv to napsalo, ze se nejde pripojit serverum a ted to nasledne pise, ze mam email nebo heslo spatne, ale ja vim, ze to mam OK - ulozene v Keepassu.

Ufff, teď zkoušeno, naštěstí funguje.

Ale někdy před měsícem, dvěma, když jsem testoval češtinu do jedné hry, kterou jsem vyráběl, se mi stávalo, že mě Ubi najednou odhlásilo, že jsem se mockrát pokoušel o přihlášení. Což nebyla pravda, jen jsem každou chvíli tu hru zapínal a vypínal. Tak jsem dostal "ban" na 10 minut, pak to už zase šlo.

U klientů to dělám tak, že je minimálně jednou týdně všechny zapínám a nechávám nějakou dobu běžet (dole na liště).

Prosim vas chci se zeptat na jednu takovu zalezitost:

Muzou uz jit ty cu*aci z Ubisoftu do p*dele? Takze The Crew 2 uz nespustim BattleEye service neni kompatibilni s mojim PC. Fakt uz tahni ty zas*anej Ubisofte ke vsem certum. :!:

Věřím, že jsi mimořádně naštvaný (kdo by nebyl), ale trochu to ohvězdičkuju, snad se na mě nezlobíš :) Mohou to číst i děti a ty přece neohrozíme na zdravém duševním vývoji, že ;-) (L-Core)

Jo, myslim, ze jsem si koupil nejaky pack FC1-FC4.

(Ohvezdickovani nevadi, chapu to, mne jde hlavne o varovani pred praktikama Ubisoftu, byla chyba kupovat ty veci na UbiStore, s dnesnima zkusenostma s Ubisoftem bych bud Ubi hry radeji uplne vynechal nebo si je aspon kupoval pres Steam, kde se s tim preci jen snad da nejak pracovat.)

Přes Steam ale stejně budeš muset u těch her mít napojený Uplay, před tím asi neutečeš.

Ti klienti, to je mor :-)

----
Já sem rád za FC1 z krabicovky, funkční český dabing, 64-bit (asi nějaký neofiko) patch, bezproblémový běh v současných OS. Ta Uplay verze je také 64bit?

Mně štve na tom jejich klientovi něco jiného.

Čas od času se aktualizuje a pak po mě chce (ne nutně pro další běh), abych zadal pro ověření své telefonní číslo (buď mi něco dojde v SMS, nějaká kód - nebo si to porovnají s databází, teď nevím). Jednou jsem tak učinil a ve výpisu za telefon jsem platil za příchozí SMS pár kaček.

Jde o princip, ne o ty dvě nebo tři kačky. Proč si neudělají nějakou apku, něco podobného jako má Steam a jejich Guard?

To nechapu, jestli mas hru koupenou pres UbiStore, tak nezajem, jestli mam aktualizace zapnuto/vypnuto, aktualizuje se to furt a nepusti me to hrat, dokud nezaktuzalizuji. U her, kde se UPlay jen vyuziva jako overovaci aplikace, je to sparovano se Steamem, to ale nechavaji na Steamu, takze tam by se to aktualizovat nemelo. Mozna mas ty hry zakoupene pres Steam?

Mas v nastaveni Ubisoft uctu nastaveno jako primarni telefon, ja mam nastaven primarne email a ten kod mi cas od casu posilaji na email. Uplne stejne to je i na Originu.

Proč si neudělají nějakou apku, něco podobného jako má Steam a jejich Guard?

Ani nemusi, existuje na to standard, ktery vyuziva Google autentifikator a Microsoft autentifikator. Osobne mi ten od Google poradne nefungoval, tudiz si i Google ucet overuju pres Microsoft Autentifikator a funguje to spolehlive, kdyby byli v Ubisoftu co k cemu, tak by jen implementovali ten standard a meli by to vyrizene, vubec na to neni treba zvlastni aplikace ala Steam.

FC3 Blood Dragon mám z Uplay. Dlouhé roky pohoda, před pár měsíci update, který rozbil češtinu, už nevím jak jsem se dostal k upraveným souborům, tak jsem je použil. Dále kvůli vylepšení grafiky hry natvrdo v hexaeditoru upravuji další soubory. Hotovo, Uplayovi to evidentně nevadí, protože mě do aktualizace těch změněných souborů nijak netlačí. A hra funguje jak chci já.

:i: Domnívám se, že po aktualizaci má Uplay (stejně jako Steam) nějak někde poznačeno, že aktualizace proběhla úspěšně a dále již s touto aktualizací neotravuje (vždyť by musel ověřovat pořád dokola všechny soubory všech her, to klidně budou statisíce souborů, to by trvalo věčnost. Můj adresář "Hry" má… Windowsy šrotí… 562.049 souborů (všichni klienti i bezklientové hry).

Myslím, že pokud by ten 64bit update na FC1/Uplay fungoval, do další aktualizace hry (což se snad již nikdy nestane), by se to udržet mělo. Zazálohuj si někam kompletní adresář FC1 na Uplay a zkus to.

----
Na to nastavení účtu se podívám, díky za tip.