Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Privátní server na hru.

Na sfgame existuji privatni servery, tahle hra mě moc nebaví i když je to zábava. Ale konkrétně sem chtěl privatní server na hru farmerama. Sfgame server zvládne skoro každý podle návodu ale na hru Farmerama nic nemůžu najít. Nepište že je to nelegální, mám to pouze pro osobní hraní.

Jde o webove hry. Autori nikomu jentak neposkytnou zdrojove kody, cili nejaky tym lidi musi okopirovat vsechny mechanismy (coz jde blbe vzhledem k tomu ze nektere mechanismy nejsou verejne, hlavne RNG a pravdepodobnosti) a cele to nakodovat. Pochybuji ze sfgame zvladne skoro kazdy, a ty s takovymi dotazy urcite ne.