Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one S a Xbox series X na jednom uctu?

Ahoj, momentalne mam Xbox one S a uvazuji o upgradu na Series X, zajimalo by me to, ze pokud mam svuj ucet prihlaseny na jedne konzoli mohu ho soucasne pouzivat i na druhe? Nerad bych dostal ban ze to, ze stejny ucet ve stejnou chvili bezi na vice konzolich, ale chtel bych one s poslat dal v ramci rodiny a jelikoz si platim game pass ultimate, meli by k dispozici celou plejadu her.
Predem diky
Stastne a vesele

Ok dekuji, pokud tomu rozumim spravne, ja muzu hrat jednu hru, na druhe konzoli muze bezet soucasne jina hra nez ta co zrovna hraju ja, ale spolu si jednu nezahrajeme? Nejde ani tak o to ze bychom hrali stejnou hru, protoze nas bavi rozdilne zanry, cili pokud muzeme hrat obe konzole soucasne s jinou hrou pak je to super

Ano rozumis tomu spravne.
Nevim jestli jdou koupit dva licencni klice pro jednu hru vazane na jeden ucet, nebo kombinovat digitalni verzi + krabicovka (spustet hru z DVD na jednom XBOX a na druhem digitalni verzi bez DVD pod tim samim uctem), ale XBOX umoznuje prepinani uctu, tak ta druha osoba si muze prepnout na svuj ucet cimz muzete hrat tu samou hru na dvou XBOX.

V podstate jde jen o zakoupene licence nic vic. IMHO by to mohlo delat problem i pro nacitani a ukladani SAVE GAME coz jestli se nepletu ma XBOX funkci prepnuti na "pozvaneho/mistniho neregistrovaneho" uzivatele bez uctu = pozvany hrac neuklada SAVA-GAME na tvuj ucet a muze hrat na tvem XBOX.