Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Might and magic x legacy

Jaké je nejlepší složení družiny pro co nejsnadnější průchod hrou včetně datadisku.
PS: Někde jsem četl, že když nemáte od každé rasy jednoho člena družiny, tak na určitá místa nemůžete. Tak prosím od každé rasy jednoho hrdinu. Dík.

Už si nepamatuji přesně, co jsem měl za postavy, ale jako nejsilnější bojovník se časem ukázal tanečník mečů, co tak nějak se jmenoval. Fakt sekáč.
Pokud bys měl v družině dva, bude to s nimi jednodušší, ale zase přijdeš o questy pro jiná povolání.