Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boosteroid, zkousel nekdo?

Ahoj, zkousel nekdo sluzbu boosteroid? Ja ano, je to online cloudgaming.

Zaplatil sem na test 10e a pustil z meho steamu gta, nutknonpodotknout ze net mam slusny (100/100).

Gta bezi s nastavenim na low a nemuzete to zmenit, pri zmene hra vyhodi error, po stisknuti klavesy je videt ze odezva je dlouha, nehratelne.

Dale sem zkousel pubg, tady sice nastavit slo, ale asi to nejak komprimujou, takze to vypadalo jako kdyz hrajete na 800x600, po stisku klavesy taky dlouhe cekani neg postava udela co chcete.

JEDNOU VETOU NEDOPORUCUJI.

Hral sem asi 10minut a pak sem napsal na support ze chci refund, odpalkovali me.

Takze, pokud nekde na netu uvidite reklamu jak to je skvele, neni. Pokud nechcete vyhodit penize jako ja, nekupujte to.

Mate nekdo jine zkusenosti?

Přidám také svoji zkušenost. Při založení a stažení miliardy aplikací a účtů mi hry nešly ani spustit (takto jsem zkoušel hry, které potřebují přístup k Epic games a Steamu, na víc jsem poté už neměl sílu). No naprostá katastrofa, hry, které mají ve výběru, jsou sice hezké, ale k čemu to je, když to je naprosto složité spustit. Nevím, co mě mrzí víc... jestli těch 254 korun nebo ten strávený čas, kdy jsem se snažil tuto skvělou službu spustit. Pokud to některým uživatelům funguje, tak vám blahopřeji, já bych po této zkušenosti radši sledoval Klenot Tv, ale nejspíše zůstanu u xcloudu od Xboxu (tam mi to aspoň bez problémů funguje). No nic, mějte se fanfárově.

Zdarec, přidávám také svoji zkušenost.
Zaplatil jsem 10e na vyzkoušení. Po zaplacení jsem zpustil hru World of tanks a 100% nedoporučuji. Internet mám 60Mb/s, s ničím na internetu nemám problém ale u této služby se hra 1. sekala a za 2. ta neskutečně nahovno kvalita... Po první hře jsem okamžitě hru ukončoval a žádal o vrácení peněz. S odkazem na jejich podmínky mě odpálkovali. Ihned na to jsem účet odstranil ...

URČITĚ NEDOPORUČUJI !!!