Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stidia + Steam, jak ?

Zdravim, s kamosema mame koupenou hru Dead by daylight na Steamu, ale jeden kamos to ma na sluzbe co se jmenuje " Stidia" Cetl jsem nekde ze Stidia a steam lidi mohou hrat spolu, ale jak na to ? Jak ho pozvat k nam kdyz on to nema na steamu ale my jo ? Diky.

Nejedna se o Google Stadia?

Musite se propojit nejprve jako pratele a potom by i ta hra mela jit propojit:

How can I add friends from other platforms?
To add cross-friends

– Go to Dead by Daylight

– Go to your Friends list

– Click on the friend icon+

– Search for your friend’s DBD ID

zdroj

Jinak se obratit na podporu Stadie nebo vyvojaru hry. Vzdycky si muze kamos koupit hru i na Steamu, kdyz to jinak nerozchodite. Motivaci kupovat neco na Stadii vubec nechapu, kdyz ta hra nema nejake narocne pozadavky na vykonne PC.