Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám starou hru

Zdravím. Už delší dobu se snažím přijít na to, jak se jmenovala jedna hra, kterou jsem hrál zhruba kolem roku 2005 (přesně staří hry ovšem nevím). Jednalo se zjednodušeně řečeno o svět, kde bylo pár vesničanů a museli jste je úkolovat- každý někde pracoval. Pokud stavěli budovu či chodníky, museli vždy vzít danou surovinu a donést jí na místo, chvilku pracovali, a teprve posléze měli hotovo. A tak to bylo se vším- dokonce jednotlivé budovy měly i úrovně s tím, že na každé úrovni mohli vyrábět něco dalšího. Následně se i množili a vesnice se rozšiřovala.

Mapa nebyla ani objevená a všude byli nepřátelé, se kterými se mohl utkat pouze válečník, který byl v černé zbroji.

Byly tam i kampaně, kde byl daný voják a jeho vojsko a útočili jste na hrady. Ve hře dokonce záleželo i na tom, aby vojáci nebili unavení a hladoví- při cestě jedli bobule a museli spát.

Mělo to jednoduchou, ale nádhernou grafiku.

Mám dojem, že jsme vlastnil jen nějakou betu verzi, protože byla hodně osekaná. Ale nedávno jsme si na to vzpomněl, tak zkouším štěstí. Třeba někoho napadne nějaká hra, která by to mohla být. Moc by mě to potěšilo, protože jsem na ní strávil mnoho a mnoho hodin. :)

Předem díky! :)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Stronghold Crusader? poslední
Sempron 16.12.2020 20:12
Sempron

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru