Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baldurs Gate 2 Enhanced Edition "Steam"

Ahoj,
před lety jsem si stáhl na Steamu BG II Enhanced Edition. Teď bych si ji rád zase zahrál a jelikož je tam hodně textu a ne vždy úplně lehký, tak bych si rád stáhl češtinu. Nevíte, kde bych takovou češtinu našel?
Díky

Tak píšu trochu opožděně :-) Díky za info. Problém s touhle češtinou je ten, že ji v případě Steamu není moc kam nainstalovat. V Dokumentech je složka s BGII, ale tam se pouze ukládá a asi se tam skladují portréty a další složka už je Steam (Program Files x86) a tam není vůbec nic :(