Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 3 - mody

Zdravim. Nainstaloval som si Fallout 3 Game of the year edition, nikdy som to ale este nehral, takze budem to hrat teraz po prvy krat. Uz ale viac krat som vsade na internete cital, ze existuje hrozne vela modov, ktore dokazu tu hru neskotocne zlepsit, zazitok z hrania moze byt potom uplne iny level. Mohli by ste mi teda odporucit nejake mody, ktore su naozaj dobre? Ked som googlil tak som ich nasiel hrozne vela a naozaj sa neviem rozhodnut, co by mi ako novemu hracovi mohlo sadnut. Taktiez by som bol rad, ak by ste mi poradili nejake graficke vylepsenia. Dopredu dakujem. Doplnim len, ze sa jedna o krabicovu verziu hry, ziadna Steam verzia a ziadna gog.com verzia.

Protože nemám rád tmu ve hrách, první modifikaci dávám na delší den a kratší noc. A jako druhou něco na snížení opotřebení zbraní.
Grafické vylepšení jsem do F3 nedával.

To Skyrim, to je jiná. Tam jsem ke konci mnohem více času trávil vylepšováním hry než hraním. A už jsem to měl tak překombinované, že hra to nezvládala a padala jak listí v listopadu. Někdy budu muset nainstalovat tu novější, 64bit verzi, snad tam - a do všech modifikací, které chci - půjde narvat čeština.