Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Csgo a win10

Prosim o pomoc.
Mam starsi pc s win 10 a pouzivam ho len nahru csgo. Ked bol "novy" islo to hladko. Preslo par updatov a uz hra posekava a ide len na cca 80fps.
Prosim ake veci a ako mozem vo windowse vypnut aby pc fakt isiel na max pri spustenej hre csgo?
Nic ine s pc nepotrebujem len aby pri hre isiel na max bez sekania.
Moc ďakujem

//pomoze uplne zakazat update windowsu?

pomoze uplne zakazat update windowsu?

Nemyslim si.

Netusim co mas za PC, netusim, jestli jsi updatoval ovladace, nevim kde mas bottleneck atd.

Nicmene u nekterych starsich procesoru Intelu se snizoval vykon kvuli chybe zabezpeceni. Muze to souviset. Poresit to nijak nelze, pokud teda nechces koupit vykonejsi PC.