Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubisoft connect

Po přechodu ze služby Uplay na Ubisoft connect se mi zablokovala možnost odemykat odměny, neví někdo co s tím ? Okno s odměnami se stále jen načítá.

Zistil som pri prístupe na Ubisoft Connect cez web rozhranie - pokiaľ nepovolíš cookies - nič sa nenačíta.
Skús cez klienta - to je priamy prístup na ich server (bez cookies a iných volovín). Tam by sa ti to malo zobraziť. Ak nemáš klienta Ubisoft - stiahni si a nainštaluj.