Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter strike na Steamu

Zdravím všechny,
sem tam si zahraju přes steam Counter Strike Condition Zero ale dnes se mi aktualizoval windows na NB. Jedná se o windows 10. CSko je normálně koupené přes steam.

Problém je v tom, že když nyní zapnu hru, zobrazí se mi v nějakém minimálním rozlišení a nemůžu ve hře vůbec najet na rozlišení aby jsem jej změnil.
Je nějaká možnost jak to předělat třebas v registrech?

Posílám screen jak vypadá celá obrazovka na monitoru.
NB je HP ProBook 4740s, Rozlišení NB je 1600*900.

Tak jsem vše udělal jak si psal ale najednou mi hra nejde málem rozjet. Dříve mi to normálně šlo a teď mám takové seky už jen v samotném menu hry, že připojování na server trvá cca5x déle naž standart a ve hře mám asi 2FPS.

jinak ještě doplním, že ikdyž změnímrozlišení na nejmenší, ve hře se nic nezmění - nedá se hrát.

Kde může být problém? vím jen že se aktualizoval windows 10