Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft Store

Dobrý večer, má niekto skúsenosť s nákupom hry na Microsoft Store? Ide konkrétne o Age of Empires III: Definitive Edition ktorá je dostupná na spomínanom Microsoft Store alebo na Steame. Nepoužívam ani jednu službu a hľadám spôsob ako tú hru vlastniť bez nutnosti takéhoto prostredníka. V prípade Steamu viem že je nutné to prevádzkovať cez ten ich účet. Je to rovnako aj v prípade Microsoft Store? Stručne povedané, nechcem využívať ani jednu zo spomínaných služieb. Je možné hru kúpiť nejako samostatne(len digitálny kľúč)? O warez nemám záujem.

Řešení:

Bez účtu nekoupíš ani na jedné platformě.

viz. prvni odpoved

Pokud ty sluzby chces pouzit pro nakup, musis tam mit ucet a hrat to pres ne.

Doporucil bych ti rozhodne Steam. Xbox App na PC, ktera se pouziva pri nakupu pres MS Store, je naprosto tragicka zalezitost.

viz. prvni odpoved

Pokud ty sluzby chces pouzit pro nakup, musis tam mit ucet a hrat to pres ne.

Doporucil bych ti rozhodne Steam. Xbox App na PC, ktera se pouziva pri nakupu pres MS Store, je naprosto tragicka zalezitost.