Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou konzoli pro dětsko?

ahoj,poradil by mně někdo jakou konzoli pro 8 letou dceru.Rád bych aby tam bylo k dispozici hodně dětských nenáročných her a případně možností i her na brýle na virtuální realitu...díky za typy...

Jednoznačně bazarovej X BOX 360 + Kinect a nějakou hopsací hru, ideální Kinect Sport atd...legrace si užije celá rodina, vyzkoušeno :)
Ano PSX a jejich move, nebo Nintendo Vii nemá tak zmáknutej systém ovládání pohybem rukou , nebo těla...NE, nemá, takže tady není co řešit . Naprostá volnost a soustředění se jen na hru...mazec, sám jsem před 8smi lety nevěřil kolik srandy se s tím dá užít.