Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V Problém

Ahoj, chtěl bych se zeptat mám takový problém v GTA V, když ho hraju na ntb tak po cca 30min se mi spustí pracovní plocha windows lnk a nejde to potom ovládat např chci jít rovně tak stisknu W, a naskočí mi ta pracovní plocha win.lnk, nejsem si moc jistý ale mohlo by to být kvůli ramce? Protože když jsem se díval ve správci úloh tak to mělo asi 90% využití ram, bylo by možné to nějak vykoumat abych pak nemusel restartovat celý ntb?

Ntb specifikace:

Procesor: amd ryzen 3 3200u s integrovanou grafikou amd radeon vega rx 3
Grafika dedikovaná: amd radeon 530 2GB
Ram 8GB
PS: hra je přeplá na dedikované grafice.

Pustil som pred chvíľou hru. V hre som stlačil winkey+w. Naskočil desktop. Po vrátení do hry (bolo jedno či kliknutím na hru alebo cez alt+tab) som mal rovnaké správanie ako popisuješ. Ako keby bol stále stlačený kláves winkey.

Pomohlo keď som v hre stlačil ctrl+winkey. Skús.