Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia (2002) NO CD error s CDčkem

Ahoj, potřebuju poradit jestli se někdo nesetkal s touto chybou a nezná fix. Kamarád, kterému jsem pučil orig. Mafii starou říká, že po nainstalovaní a spuštění hodí chybu, že chybí CD v mechanice, i když ho tam má.. Zní to docela divně, netuší někdo čím to může být? Že by už CD nerozpoznalo nějakou "play" část, když instalace valí a CD mechanika načetla? Má Win 7.. Prosím nepište, že ji má cracknout. Zkoušel sem něco vygooglit, ale když napíšu "no cd error" tak to hledá jen warez a cracky.. :( Jde mi o to jestli je pokažené CD, nebo je to nějaká třeba známá chyba systému/hry, která se dá napravit. Díky za rady

Stare hry z CD/DVD ktere maji ochranu (securom/safedisc) na novych systemech nefunguji. U Win 7/8/8.1 by se to "mohlo" rozjet po manualnim spustenim patricne sluzby (spustit v prikazovem radku jako admin "sc start secdrv"). NoCD crack samozrejme obchazi ochranu, takze by mel pomoci taky.

Na W7/Pro/64 jsem Mafii na DVD z Kolekce klasiky normálně nainstaloval, spouštím to s kompatibilitou s XP SP2 (zkus to), funguje. Jak s DVD v mechanice, tak (po výměně Game.exe) i bez. Žádné opatření proti ochranám jsem nemusel provádět, ten noCD patch byl jen pokus. Tu troj-CD verzi ale neznám.

Zkoušel jsem to teď někdy i na W10/64/Pro, stejně funkční, ale grafika už opravdu není ono, jak jsem to odinstaloval a počkám si na akci toho remasteru. Nikdy jsem z téhle hry zas tak mimořádně unešen nebyl. Prostě jsem ji jednou dohrál.