Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skyrim dokončení hry 100%

Zdar, chci se zeptat jestli, když dokončím hlavní příběhovou linii budu mít příležitost pak dodělat všechny ostatní rozjété questy a dungy po světě? Pokud možno bez spoilerů konce příběhu, stačí i ano/ne. Děkuji

Děkuji, moc mi to pomůže a mohu být tedy v klidu. Vždy mám u takových her strach, že něco udělám předčasně a pak o něco přijdu a už nebudu mít šanci se k tomu vrátit, ač se mi to dost možná nikdy nestalo v takovémto rozsahu. Jinak vím, že jdu trošku s křížkem po funuse a už je to dlouhých 9 let od vydání, ale i když ve hře mám stovky hodin nikdy jsem ji nedohrál a už na to ani nebyl čas. Teď jsem ale dlouho na neschopence a hodlám to změnit! Hraju to opravdu příšerně pomalu, lootuji každý kout a pozastavím se u každého dungu, s tím obsahem co hra disponuje to zkrátka nejde takto dělat. Co mi nejvíc vadilo bylo, že když jsem se k rozehrané hře vrátil po delší odmlce už jsem si nepamatoval "jak" jsem to hrál, kde jsem byl a co jsem viděl a vždy jsem to radši rozehrál znovu za jinou rasu a typ postavy atp.. Takže jsem tu hru rozehrál za ty léta třeba fakt 7-10 a nikdy nedohrál, což je hanba a musím říct, že 9 let je 9 let a ač jsou některé textury už úsměvné, tak hra je dosti nadčasová a celkově vypadá pořád dobře ;)
// Moc se těším na nový díl a držte mi palce ať Skyrim + DLC dohraju než výjde (vím může trvat přes 3 roky :))

To já takto nehrál a do dungeonů jsem chodil jen když si to vyžádal úkol. Spousta úkolů (i jedinečných) nemá pevně danou lokaci a nevíš kam tě pošle (o těch "nekonečných" úkolech ani nemluvě). Takže jsem třeba jeden dungeon čistil i vícekrát, protože mě tam náhodou hra poslala. Proto vymlátit dungeon jen proto že jdu zrovna kolem a pak se tam do respawnutého vracet mi nepřišlo zrovna zábavné. :)

Jinak grafika mi přijde ok, tedy za předpokladu, že tam nasypeš pár módů. Jinak původní Skyrim bez módů je už trochu zastaralý no. :)

Nikdy jsem SKYRIM nehral, stacilo mi se kouknout na Youtube, jak to vypada. Tim nechci rikat, ze je to spatna hra, ale stejne jako me grafika odradila od hrani Oblivionu, ten jsem kdysi i zkousel, tak me prave grafika odradila od hrani Skyrimu. Je mozne, ze s mody to vypada lepe, ovsem napsat, ze bez modu to vypada pekne? To ti fakt prijde pekny ta grafika v jake je to vytvorene?