Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Red dead redemption 2 online

Ahojte, prosim ako funguje ten Red dead redemption 2 online mam playstation 4 a plusko nemam, ale online viem hrat pretoze na zaciatku som si vytvoril postavu. Mam to chapat tak, ze free roam je zdarma, ale s hracmi sa nemozem spojit a spolu hrat ci ako to je? dik

Ten "příběh" v MP hrát můžeš, ale ne sám. Musí být dostatek (tušim další 3) hráčů ochotných se připojit a pomoct. Upřímně se mi tenhle způsob vnucování socializace zdá poněkud něšťastný. Já tedy na PC nikdy problém neměl...ale nikdy jsem to nedohrál, raději FR.