Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nepamatuji si název pomozte

už je to hodně dlouho co jsem hru hrál a už si bohužel nepamatuji název pamatuji si jen že se tam hrálo za nějakýho vojáka a později jste dostali schopnost se přeměňovat do takové příšerky byla to klasická střílečka z vlastního pohledu pokud by někdo věděl budu rád

Občas stačí napsat do google něco ve smyslu Ps2 game monster soldier a další tagy z té hry co tě napadnou, čím víc tím lépe a zaškrtnout obrázky a hledat. Já takhle našel všechny hry na který sem si chtěl vzpomenout, i ty z kterých si pamatuju kuloví a vím o nich jen to, že jsem z nich měl dost dopaminu.
¨
Stačilo napsat anglicky něco ve smyslu zrada, křídla, monstra a našel jsem to znova. No nechápu jak jsem to mohl jako malej hrát, když už ted z toho mám infarkt :-)
https://youtu.be/w3faOccJsZc?t=6498

Nesmis psat stare hry, vetsinou lidi pisou na svych strankach
ruzne recenze, nebo popis nejake hry, a ty se musis trefit slovama do toho textu, cokoliv co jsi tam videl napis a furt zkousej ruzne kombinace jednotlivych slov, samozrejme anglicky. Vetsinou k ty recenzi samozrejme pridaj foto, takze ten clanek o te hre muzes identifiovat a najit podle google obrazky a zjistit jmeno hry.

Takova stranka muze byt stara 10 let a v ty dobe asi tezko nekdo do toho clanku psal "old game" kdyz to bylo zrovna aktualni. Kdyz tam napises old games tak ten algoritmus vyhledavani zblbnes.

Ja tam nasel vsechno podle obrazku, asi mas blbou anglictinu.

Napis tam neco ve smyslu: ps2 game shooter soldier monster
muzes zkouset pridat skill/ability, fps, first person, transformation, transmutation hlavne bez carek a dalsi zajimave veci, ktere tu hru delali originalni. Jestli nevis na jaky konzoly si to hral tak napis jen ps game nebo stridej ps1 nebo ps2. A hlavne tam napis max 6 tech tagů jinak zabijes vyhledavaci algoritmus :))

A jak je to cca stará hra? Každý detail může pomoct ;-) Třeba do jaké doby byla ta hra zasazená. Jestli i protivníci byli monstra nebo jen lidé. I za tu příšeru se to pořád hrálo z první osoby? Nebo aspoň nějaký detail z příběhu? Mělo to otevřený svět či rpg prvky?
Ještě mě teď při psaní napadnul Shadow Warrior, ale tam se neměnil do příšery, ale využíval tam sílu ducha.