Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mafie de - nelze spustit

Zdravim,

potreboval bych prosim pomoct.

Pri prvnim nacitani hry, zcerna obrazovka a cele to spadne s errorem: Ukončete programy abyste zabránili ztrátě informací ( https://ctrlv.cz/6PYU )

Udelal jsem:

- overil soubory na steamu v knihovne

- vyzkousel jsem to i s virtualni pameti a porad stejny problem

o.s. - w7 64bit
ram - 8gb

Dekuju za kazdou pomoc.

MINIMÁLNÍ:
Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
OS: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core-i5 2550K 3.4GHz / AMD FX 8120 3.1 GHz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 50 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible

nevidím tam ani Win 7, tak možná ta hra v tom OS nebude fungovat...