Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čeština na MEA je někde

Nevíte náhodou, čeština do hry Mass Effect Andromeda se dá stáhnout jen s tím virem Lokalizace.net Manager?

Ja jsem to, že mi to zaviruje počítač risknul, ale naštestí mi to počítač ani nespustil. Samozřejmě už to nešlo odinstalovat. Tak jsem tu instalačku prostě smazal a teď jsem skenoval PC, jestli mi to tam nenatahalo nějaký další viry, ale vypadá to naštěstí ok.

Každopádně asi to jinak nemá cenu někde po torrentech češtinu hledat. Nevím, tak když tak bych poprosil o odkaz, pokud někdo o něčem ví.

I recently tried CBD gummies from this website <a href=https://www.cornbreadhemp.com/collections/cbd-cream>cbd cream for sale</a> in search the first leisure and was pleasantly surprised by the results. Initially skeptical, I start that it significantly helped with my anxiety and sleep issues without any notable side effects. The lubricator was unoppressive to speak, with definite dosage instructions. It had a kindly, vulgar taste that was not unpleasant. Within a week, I noticed a decided increase in my blanket well-being, ardour more relaxed and rested. I appreciate the natural technique to wellness CBD offers and aim to pursue using it.

V komentarich popisuju, jak to nainstalovat, popisuju, ze antiviry v tom roce 2020 hlasily, ze je to vir, popisuju proste vsechno. Tvuj komentar je tak nejen na dva roky stare tema, ale i zcela mimo. Opravdu si umis precist dotaz, ale neumis si precist odpovedi? Jako jsi dite nebo troll?