Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Další stupidita v řadě FFXIII-2

Zdar,

hrál jsem před časem takovou pěknou ikdyž už starší hru Final Fantasy XIII, dost mě to bavilo, nějaký dobrovolníci na to udělali češtinu, takže ani problémy s porozuměním příběhu nebyly, fakt dobré.

Protože ti samí lidé udělali i češtinu na další hru v řadě, tak jsem si řekl, že bych si ji také mohl zahrát, že to bude dobré. No nemohl jsem se víc mýlit.

Final Fantasy XIII-2 je naprosto nepochopitelně nezvládnutá hra se spoustou cestování časem, kde se prostě v té změti časových pásem ztratíte a nejde se dostat dál, vůbec netušíte jak, proč a kde.

Prostě blbá hra, která asi měla vytřískat nějaké peníze jako pokračování mimořádně kvalitního prvního dílu.

Hrát nedoporučuju.

---

Pokud ale přeci jenom už tu blbost má někdo za sebou, tak by mě zajímalo, jestli si vzpomenete, jak se dostat do lokace "Academia 400 pp". Ja jsem v lokaci "Rozmarný luh 300 pp", podle mapy, kterou jsem našel na internetu by cesta dál měla být odtud, ale není. Nemohu tu nic najít.

Ve hře v podstatě nemám už co dělat, tak si myslím, že žádný nelogický úkol, který by mě do té další lokace pustil, neexistuje. Těžko říct.

No tak, kdyby náhodou, dejte vědět. Já už tu blbost hrát dál určitě nemíním, pohár trpělivosti a mého času rozhodně přetekl, ale stejně by mě to zajímalo, kde tam ta cesta je schovaná. Předem dík.

Už zase si tu?
[DunceCapEmoticon256_400x400.png]
Zbytočne trolluješ svojimi komentármi o "hlúpych" hrách.... Skôr sa mi zdá, že ty si ten vôl, ktorý nevie, čo chce.
Nikoho tie tvoje voloviny o hrách nezaujímajú..... Nič užitočné tu neprinášaš - len sviníš Poradnu.

Jak je na tom obrazku napsano shromazdiste a pod tim lesni krizovatka, tak tam je portal a tam sem ten myslim tomu rikaji divoky artefakt pouzil.

Mohl bys mi prosim oznacit na te mapce, kterym portalem se ma jit dal. Nechapu totiz ktery jiny portal mam hledat.

Predem moc dik.

Po delsi dobe jsem se ke hre vratil a zjistil jsem, ze jsem omylem v Yaschas Massif (1X AF) vynechal ukol, ktery me prenesl do The Beyond Time a tam se otevrely nove lokace. Sam bych to nedal, ale na webu jsem nasel cloveka, ktery mel stejny problem a poradil mu nekdo, ze se musi vratit. No a mne to zafungovalo take. Takze uvidime, kam az se zase dostanu bez dalsiho pulrocniho zaseku. :-)

Edit:

Ja jsem v lokaci "Rozmarný luh 300 pp", podle mapy, kterou jsem našel na internetu by cesta dál měla být odtud, ale není.

Tohle mozna prispelo k memu zmateni, tam mapa je totiz spatne!

Tak uz jsem zase v koncich.

V priloze obrazek, kde jsem a mam v podstate vsechno vsude splnene a nevim, jak dal. Hope s Alysou mi teda dali za ukol prinest nejake fragmenty ci co, ale nikde je nalezt nemohu. Jedine co bych teoreticky mohl, porazit nejaky fragment v tom masivu Yascha 01X, jenze ten boj jsem zkousel snad desetkrat a tezce se na nej nechytam. Potrebuju vylepsit dovednosti, ale neni jak, leda bezcilnym bloumanim po mape. Navic bych hlavne potreboval vylepsit spolubojovnika, ale pro nej uz nemam zadne suroviny do krystaria, takze proste zase stojim na miste a nevim, jak s tou hrou pohnout dal. :-/