Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Just cause 4 ukládání

Čus lidičky, potřebuju radu jak rozhejbat ukládání v JC 4, hru mam na epic storu... takové ty rady na YT jsem zkoušel ale CPY soubor nemám, jelikož to hraju přes Epic a tam není prostě... to samé nemohu aplikovat fix přes square enix... protože tu složku v dokumentech taky nikde nemám... Takové to zapni hru bez přístupu k internetu a jako správce zařizení jsem zkoušel... ano dalo mi to naději protože po první misi jsem se vrátil do menu a tam bylo Continue... ale když jsem hru vypl uplně... a pustil zase znova... tak continue zmizelo... a zase jenom new game... Každopádně za každou radu budu rád...

Tak jsem to zkusil znova. Odehrál jsem tu první misi, nechal proběhnout ingame filmečky, objevil jsem se na jiném místě (něco jako slum na mostě), setkal se s partnerkou, další filmečky a začátek další, už normální mise. Mezitím se vlevo dole ukazovala ikonka diskety, po návratu do menu jsem tam měl resume nebo continue (už nevím) a hra šla načíst. Zkusil jsem hru i Epic launcher vypnout a zase zapnout, save zůstalo, hodilo mě to na začátek té normální mise (jak se mají zničit generátory či co..).

Save je adresář c:\Users\***jmeno_profilu_Windows***\Documents\Epic Games\Square Enix\Just Cause 4\