Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Dobrý den, prosím Vás o radu. Budu si kupovat nový notebook a potřebovala bych poradit. Počítat budu mít na takové běžné užívaní ale ráda si na něm zahraji i nějakou hru. Nejnáročnější co budu hrát bude asi planet zoo. Mohly by jste mi někdo poradit na co se zaměřit. Když hledám notebook podle například minimálních požadavků této hry, tak mi jich najde docela dost a dál nevím jak vybrat dál. Cena by se měla pohybovat okolo 20 000.

Našla jsem například tento https://www.czc.cz/lenovo-l340-15irh-gaming-modra_12/285230/produkt
Nějaké názory?

Minimální požadavky hry jsou.

Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
OS: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
Procesor: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)
Pevný disk: 16 GB volného místa

Děkuji za Váš čas

Na ne moc narocne hrani by to mohlo stacit, ja bych vsak volil tento model:

https://www.czc.cz/asus-tuf-gaming-fx505dt-cerna_8/267255/produkt

Ale je to detail, je to oboji hodne podobne.

Mnohem zajimavejsi mi prijde az tento model:

https://www.czc.cz/asus-tuf-gaming-a15-cerna/286262/produkt

Jiste, cena je vyssi, ale 6 jadrovy procesor a 16GB RAM slibuji delsi zivotnost, pokud ho neupeces nebo s nim nekde nekrapnes.

Co maji ale vsechny tri notebooky spolecne, je baterie pod 50 Wh nebo-li nepocitej, ze se s tim da nejak pohodlne cestovat a mit to jen na baterii po delsi dobu (podle zateze bych to videl na 1-3 hodiny provozu).