Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Escape From Tarkov - fps dropy

Dobrý den, mám problém se hrou EFT..
Hra je originální
Nemám tam žádné mody

• PC:
Processor - i5-8600K (ve hře jede cca na 4,1-4,2GHz)
Grafika - GIGABYTE GeForce GTX 1070 G1 Gaming
OS - W10
zdroj - EVGA 650 GQ Power Supply
RAM - HyperX 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 Fury Red Series
Patche: ano, poslendí je Patch 0.12.6.8233

Popis vlastního problému: Neustále dropují fps na 20,3,10 apod. Když se třeba zásek obrazu (lag) tak vidím přes MSI afterburner jak GPU dropne na 0%, jinak GPU a CPU jede cca třeba 50-60% záleží jaká mapa. většinou CPU1-5 jede cca třeba 50-60% a CPU6 je vždy o něco vyšší, že třeba ho vidím na 80%, ale nikdy nevidím že by jedno z nich se drželo na 100% aby způsobilo lag.
Ať zkusím prostě jakékoliv nastavení vždy to dělá to samé, ať dám rozlišení tak pořád stejné.

S pozdravem,
Grubits.

No každopádně.. dnes dropnul update nový. Já jsem před updatem stáhl jinou verzi grafického ovladače.. přesněji 455.87 a pak stáhl update a hra je opět naprosto bez záseků.. Jen teď nevím zda to je updatem hry a nebo tím ovladačem.. každopádně snad to třeba někomu pomůže :D