Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Minecraft Android+PC(Win10)

Zdravim, ktorú verziu Minecraftu mám kúpiť na PC s Win10, aby to bolo kompatibilne s Minecraftom na Androide? Čo som sa dočítal tak Win10 edíciu Bedrock, len sa chcem uistiť či som sa dobre dopátral, nie, že kúpim Win10 verziu, nepôjde to spárovať a budem musieť kúpiť Java.

Já mám Java verzi hodně dlouho a tu Bedrock verzi jsem nedávno dostal k tomu zdarma, akorát jsem to vyzkoušel na NB s W10, ale nikdy vážně nehrál. Oproti Java verzi na stejném hardwaru je plynulejší, což může být výhoda.
Jak je to ale s Androidem, to netuším, nikdy by mě nenapadlo to patlat na mobilu nebo tabletu.

Java verzi ty ostatní IMHO nesahají ani ke kotníkům, hlavně kvůli modifikacím. U Bedrocku za každou pitomost platíš.