Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry z ps1 na pc

Zdravím chtěl bych se zeptat zda je možné staré hry z ps1 hrát na pc nějaký program nebo převodník ? Našel jsem hodně her na playstation 1 z mého mládí :-) děkuji za radu

Existovaly emulátory, ale byly dost náročný na výkon počítače (dnes by to už neměl být problém), ale IMHO považuji za jednodušší koupit rovnou konzoli z bazaru.
Sám jeden doma, koupil jsem ho kdysi za pár stovek, ale moc jsme ho nevyužili, měli jsme jen pár her a ještě k tomu divných (i ta grafika už je historie). Teď máme Xbox.