Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA san andreas - low rider mise

Čau všichni... mám problém dnes jsem si koupil GTA san andreas na steamu když je ve slevě... je to uplně poprvé co hraji gtasa na svém pc dřív jsem to hrál jen u kamaráda... hra mě mega baví ale nemůžu udělat tu misi s lowriderama .... prostě at se snažím jak se snažím udělám max 700 bodů... zkoušel jsem vypnout a zapnout frame limiter a přehazovat si klávesy na ovládání a prostě ne... skoro to ods*al monitor měl sem u toho neskutečnej vztek když sem to dělal tak na 50x .... na videích to vypadá mega easy ale mě to tam prostě furt píše bad a podobně... máte na to někdo nějakej fígl ? Popřípadě klidně i cheat já už na to nemám... všichni psali že na to je nějaký cheat ale nenašel sem ho nikde. Zkoušel jsem různé postupy jak psali všichni přesně podle muziky jsem mačkal klávesy potom ne podle muziky ale podle toho jak byly ve prostřed toho kruhu a nic... prostě už nevím....

Řešení:

Tak vyřešeno !!! Kdyby někdo někdy hledal způsob jak udělat tuhle misi tak vám zde zanechám radu.... pod jedním YT videem jeden borec psal že tahle mise na pc je zbugovaná a že na to našel zvláštní ale dobré řešení....

Řešení je naprosto jednoduché:
V nastavení kláves ve hře stačí jen prohodit num8 a num2 takže prohodíte horní a dolní šipku... Nyní by měla být mise o dost jednodušší protože vám bude správně započítávat body... ale pozor ! když budete mít zmáčknout šipku nahoru tak normálně zmáčknete na numerické klávesnici šipku nahoru (tedy num8) nikoliv num2 i když je to přehozené !!! Nevím jak ale funguje to... udělal jsem misi hned na podruhé po tomhle fíglu :-) good luck ! :-)

Ono inak táto misia je podľa mňa na PC verzii nejaká zvláštna. Ja som mala vždy GTA SA na PS2, prešla som to tam niekoľkokrát a táto misia mi nerobila ani najmenší problém. Keď som si ale hru kúpila aj na steame, tak som sa na tej misii tiež zasekla a doteraz som to neprešla. Pri tom keď si aj teraz zapnem PS2, misiu prejdem úplne v pohode, tak fakt by som tiež rada vedela čím to je spôsobené

čo je na tom ťažke ? však podla šipiek na obrazovke tancuješ z autom 4-8-6-2

Ja ked som hral 1 krát gtačko tak neviem či bolo dobugovane alebo ja neviem čo, tak bola nejaké cutscena tak to npc utekalo niekde preč a ja som len kukal že čo sa deje tak som čakal jak idiot :-D a doteraz neviem čo to mohlo spôsobovať :D

Tak vyřešeno !!! Kdyby někdo někdy hledal způsob jak udělat tuhle misi tak vám zde zanechám radu.... pod jedním YT videem jeden borec psal že tahle mise na pc je zbugovaná a že na to našel zvláštní ale dobré řešení....

Řešení je naprosto jednoduché:
V nastavení kláves ve hře stačí jen prohodit num8 a num2 takže prohodíte horní a dolní šipku... Nyní by měla být mise o dost jednodušší protože vám bude správně započítávat body... ale pozor ! když budete mít zmáčknout šipku nahoru tak normálně zmáčknete na numerické klávesnici šipku nahoru (tedy num8) nikoliv num2 i když je to přehozené !!! Nevím jak ale funguje to... udělal jsem misi hned na podruhé po tomhle fíglu :-) good luck ! :-)