Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS GO

Nevite někdo co se mi deje ? normalne si zapnu cs go nedavno mi to jeste slo v pohode ale ted kdyz se mi to rozjede tak se mi nacte menu ale je to hrozne zalagovany(jenom to menu je zalagovany ) ale slo mi to celou dobu nahral sem tam asi 116 hodin a ted najednou si to asi reklo uz si nezahrajes nevim no ale kdyz se nejak dostanu do hry (deathmatch treba ) tak mi to zase bezi na 50-100 fps nechapu to
kdyby nekdo vedel co stim tak budu rad za kazdou radu

Napsal jsi málo informací. Hraješ na notebooku nebo stolním PC? Nepřehřívá se ti HW? Nemáš zavšivený OS? Jaký používáš antivir? Nepouživáš různé tuniče a boostery? Co se změnilo od doby co to jelo v pohodě do doby kdy to nejde jak má? Instaloval jsi něco? Ovladače?

hraju na stolnim pc nevim jestki se mi neco prehriva az tak tomu moc nerozumim jinak antivir mam avast tunice nebo neco to mam jenom pri sposteni hry novid a takovy ty blbosti aby se to vic zamerilo na tu hru no zmenilo se to ze menu ktere mi slo v pohode se zaclo prote lagovat jen tak zkousel sem to i cele preinstalovat kdyz sem to zapl po preinstalovani stim nastavenim spoustece jak sem to vzdy mel tak to slo a po druhe kdyz sem to zapnul tak uz to zase blblo ale kdyz prejdu pres to zalagovany menu primo do hry jako je treba deathmatch nebo kompet tak to jde zase v pohode ale jen kdyz jsem ve hre ne v menu a vsechno mi to jede na win 10 pro

jinak antivir mam avast

Rozluštit to po tobě je kumšt, takže čemu jsem rozuměl. V první řadě odinstaluj Avast, je to zlo. W10 v sobě antivir má a bohatě postačuje.

tunice nebo neco to mam jenom pri sposteni hry novid a takovy ty blbosti aby se to vic zamerilo na tu hru

Tohle moc nechápu, takže pokud tam máš nějaké tuniče a boostery, tak je taky odinstaluj.

hraju na stolnim pc nevim jestki se mi neco prehriva az tak tomu moc nerozumim

Teploty změříš třeba tímto programem: HW Monitor https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html
Teploty se měří při zátěži, takže třeba při hraní toho CS:GO. Zapneš ten program a pak si zapneš hru a hraješ, třeba hodinu a pak tu postneš ty teploty.

Až odinstaluješ ten Avast, tak zkontroluješ PC na škodnou, použiješ programy. ADWCleaner a MBAM

https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/
https://www.malwarebytes.com/mwb-download/

Ostatní hry ti jedou v pořádku? Kdo instaloval Windows? Kdo instaloval ovladače?