Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pretekárska hra ktorú je možné hrať s kamarátom

Zdravím,

chcel by som Vás požiadať o radu.. hľadám s kamarátom hru,ktorú by sme mohli hrať spolu. Hrali sme The Crew,moc sme si to užívali,ale bohužiaľ sme už celú hru dohrali,získali všetky auta atď. Uvažoval som nad NFS PAYBACK, neviem ale ako to vyzerá s mp.. či sa dá hrať s kamarátom,a či tam je čo robiť. V The Crew sme spolu hrali a spolu sme si vďaka pretekom zlepšovali autá.. Je to možné aj v NFS-Payback? Alebo poznáte poprípade hru,v ktorej to je možné? Nechceme žiadne okruhovky. Proste otvorený svet v ktorom môže jazdiť s kamarátom.. Videl som,že v nfs payback je server,kde sa pripoji kamarát ale aj random ľudia... Tých random ľudi moc nechceme..

ďakujem za každú odpoveď :)

Jop,Gta u6 mame nahrane až až :D Skôr by sme radi The Crew.. ale problem je,že už to je dohrane.. a učet sa na PC nedá obnoviť.. A u The Crew2 si niesom isty,či je možne hrať prevažne len za auta... či môžme spolu získavať vylepšenia tak ako v The Crew1... Neviete náhodou?