Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hraje tu nekdo Overwatch?

Kdo ma rad tajten kompromis strategie a akční střílečky? Máte nějakou oblíbenou postavu? Me teda bavej postavy za který jsem moc nehrál a ještě je neumím na 100, ale jinak asi Hammond (koule) ale na něj musí být taky mapa... level 55

Hrával jsem dříve, je to fajn oddechovka, nenáročná. Přestal jsem kvůli komunitě, hrají to hlavně mladší lidi s velkým egem, nebavilo mě neustále poslouchat urážky a podobné věci, známe.

Role jsem hodně flexil, v podstatě jsem mohl hrát vše. Oblíbence jsem měl Roadhoga, Orissu, z dps Hanza, Bastiona a Mei, z healerů Moiru nebo Brigitte.

Tak to ja teda za svejch 55 levlu mohl potkat tak par lidi (jestli vubec) co jednou zanadavali do chatu. Me spis vadi kdyz hrajou lidi solo:-[
a nebo kdyz cekam na kompet a nejsou schopny spolupracovat, no a oddechovka to je, kdyz si nastavim ten defaultni slepej bazuka zaměřovač :-)