Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tip na hodne spatnou zavodni hru

Zdar,

pokud jste jeste nezkouseli motoristickou hru Forza Horizon 4, tak vam rikam, ani to nezkousejte.

To je vodpad! Hruza!

Me to zajimalo, protoze spousta chvaly a protoze mam na 3 mesice zadarmo Xbox Game Pass pro PC, tak jsem to stahl.

Prvne teda jdu do nastaveni a snazim se pripojit volant, bez sance, hral jsem si s tim pres hodinu, ale prdlajs.

Tak jsem teda vzal za vdek klavesnici, hrat motoristickou hru na gamepadu se mi prici, ale hra teda pocita prave s gamepadem. Ikdyz teda jde to ovladat i na te klavesnici.

Pak jsem teda konecne zacal hrat, ale az po vytrpeni nepreskocitelnych cutscen. Aspon kdyby ty postavy nebyly tak prkeny, jako to je jak nejaky Sims 4 nebo neco na ten zpusob. Ono teda nasledne ve hre ta grafika, spousta barvicek, ale v podstate nerealna obcas viditelne kreslena grafika, vazne osklivy, koukal jsem na to jak puk. Takove chvaly se tomu dostalo, pritom takovej Dirt 4 to strci do kapsy na prvni pohled.

Ono teda cele nadesignovani hry je takove jednoduche, ono to puvodne nez zapracoval marketing asi bylo mirene vyslovene na detske publikum, takze je ta jednoduchost vcelku pochopitelna.

No par zavodu jsem dal, jako da se to, kdyz to srovnam s nejakym tim novodobym dilem Need for Speed, tak porad je to zavodeni slusny, ale teda kdo ma rad automobilove zavody, tak v podstate vsechno od Codemasters je o tridu lepsi.

Jeste bych zminil hrozne otravnou hudbu, jak radio stanice vypnout na to jsem neprisel, ale at jsem ladil, jak chtel, furt ta hudba byla hnusna.

No a dostal jsem se do podzimu a pak to spadlo, takze blby a jeste zabugovany. Odpad!

Boze, proc jsou vsechny zavodni autohry designovane na desetilete deti?

Zkousim The Crew 2:

-letadylko naprosto neovladatelne

-zavody aut nejsou o zavodeni aut na silnici, ale o skakani aut na strechach pres skokanky

-menu hry opet stejne jako u Forzy Horizon 4 preplnene nesmyslnyma barvickama, ovsem s tim rozdilem, ze jsem ani nenasel, jak tu hru vypnout, musel jsem odstrelit proces hry. (Kdyby nekdo tusil, jakym zpusobem se da The Crew 2 vypnout, dejte prosim vedet.)

Na teto hre je dobre opravdu malo velmi malo veci a staremu Test Drive Unlimited se to nevyrovna snad ani z desetiny.

Co je lepsi nez u Forzy Horizon 4:

-jezdi se normalne vpravo

-realneji vypadajici okoli ve hre, ikdyz graficky tak dobre zdaleka nevypada a je nesmirne prkenne, tak to furt vypada nejak tak realneji

-ma to stopy umele inteligence, takze napriklad, kdyz zastavim auto pred projizdejicim autobusem, tak ten se me snazi objet.

-realneji vypada a vlastne i graficke ztvarneni deste je lepsi

---

Hral jsem zatim jen na klavesnici, takze nebudu davat verdikt, ktera z tech her je lepsi, protoze jsem jeste The Crew 2 poradne neozkousel. Nicmene ani jedna z tech her neni dobra, jen nevim, ktera z nich je horsi.

Kvůli těm novinkám (IMHO hovadinám jako změny na letadýlka, skákání jak v Trackmanii atd.) The Crew 2 ignoruji. Mapa je prý stejná jako v jedničce, ta mi na poježdění stačí (mise neplním). Pittsburgh chybí (takové placené DLC bych bral i za plnou cenu snad i v předpodeji :-p), Washington je osekaný na kost, aspoň Velké Jablko (tedy hlavně jižní Manhattan) je OK.

Jasně, to by člověk chtěl moc, na posun v tomhle, v přiblížení se k reálu by se muselo ještě hodně let čekat. Klidně stačí třeba plocha okresu, county, už to by bylo ohromné množství dat, klidně i v TB. Píšu "by", protože nevěřím, že někdy něco takového v reálu bude (ochrana soukromí těch, kterých by se to týkalo).

Tak je oznameny novy Test Drive Unlimited Solar Crown. Nazev Solar Crown vychazi z nejake modu ze druheho dilu (neznam, jednicka je lepsi). Nicmene opet se bude jezdit na ostrove ktery bude zpracovan 1:1 a tim vycet novinek konci. Ja se na tohle strasne tesim, prvni TDU povazuji za nejlepsi zavodni hru.

Nejde o otevreny svet, ten je samozrejme chteny, ale aby to proste bylo normalni jezdeni s auty, aby mi to nedavalo body za upravu krajinky = idiot vyjel z cesty, abych nemusel bourat ploty, kdyz chci vjet na polni cestu, aby tam nebyly duhove kourove clony, proste aby to nebylo jako Forza.
Stejne tak nechci skokanky, nechci skakat pres mrakodrapy, proste ani to nechci jako The Crew 2.
Rad bych proste normalni jizdu autem s normalnima zavodama aut klidne i s nejakym tim satnikem hrdin(k)y jako to vsichni opisuji prave od prvniho TDU.

Ono to není jednoduché, teď hrát TDU (na PC). Jedničku neseženeš, dvojku mám na Steamu, multi je ale pasé a koupit teď TDU2 se také nedá.

A už před roky byl člověk rád, pokud se mu na PC hra vůbec spustila, pořád to kontrolovalo online, NAt a kdoví co, každou chvíli člověk musel zakládat nový offline účet (save) ve hře, prostě ten port stojí zcela za prd (TDU2). Ani se mi nechce zkoušet, jestli třeba teď vůbec půjde spustit..