Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 1

Zdravím, po dlouhé době jsem si zase nainstaloval Mafii 1, než ji vydají v rework formě. Jen mám problém s tím, že na win10 mi, i při zvolené kompatibilitě na WinXP SP3, po nějakém čase se sekne a přestane odpovídat... V komponentech jako takových, co se týče výkonu, tak to není...

Máte nějaké rady, jak to fixnout? Už třeba dělám misi na po 5., protože se to pokaždé sekne a přestane odpovídat. Za každou věc či radu budu vděčný.

Zkusil jsem Mafii nainstalovat (DVD verzi, kolekce klasiky). Windows 10/64/Pro, build 1903, kompatibilita na XP SP2.
Hra funguje normálně, nepadá, žádné záznamy v prohlížeči událostí. Akorát jedna věc, nehraje mi hudba v autech - hrál jsem tedy jen jednu misi. V menu hry hudba hraje.

Po těch skoro dvaceti letech se pořád dá Mafia hrát, ale už to není ono :)
Grafika oko nepotěší a město vylidněné více jak za pandemie covid-19

Otevři si příkazový řádek CMD a do něj si okopíruj tento řádek: REG COPY "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Illusion Softworks\Mafia" "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Illusion Softworks\Mafia" /s /f
Je to pro win 64x.

Nedávno jsem nefunkčnost mafie řešila u win 10 a toto mi pomohlo, vesele si hraju. :)