Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cod black ops 4 - problem

zdravim, mam takovy problem, kdyz vysla hra Call of duty black ops 4, ihned jsem si to koupil, hral jsem to, zadny problem,od te doby jsem to nehral asi 2 roky a jeste jsem se stehoval, takze nebyl cas, a ted po 2 letech kdyz si chci zahrat konkretne blackout coz je battle royale mod v codku, tak kdyz jsem v lobby, tak kdyz dam squady, a start, tak to hleda zapas, ale muzu cekat klidne hodinu a nic to nenajde....

zkousel jsem i vpn pres protonvpn nastavil jsem si nemecke i americke servery ip, a zadna zmena, jen to furt hleda nejaky zapas, ale zadny zapas to nenajde, nekonecne cekani, nic vic..

takze by me zajimalo proc jsem platil 1400kč za hru kterou nemohu ani hrat? PC mam novy, ciste preinstalovany, zadny viry, firewall vypnuty..

i7 9800K
GTX 2060 super
32gb ram ddr4
windows 10 64bit original.

jelikoz mam v pc i cod warzone ktere je zdarma, tam mi to najde zapas behem 5ti sekund., zadny problem..

Dekuji za odpoved.

internet: 100mb/s download - 50mb/s upload, ping 10.

Ja mám rovnaký problém, hrával som to na ps4, potom som zložil PC, kúpil BO4, že dám nejaké sóla v blackoute, a zistil som, že na PC sóla odstránili, tak som skúšal squady, len po 30 min. čakania som na to kašľal.