Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nákup hry na cdkeys.com ano nebo ne?

Zdravím chci si koupit Metro Exodus na Epic je kolem 600 stovek všude a na steeamu za 800kč u yourgames.cz ,otázka jak je to s těma klíčema a který jsou legální z obchodu a který ne,co sem četl na netu tak Ubisoft ty "nelegální" smazal a smolík.Narazil sem na cdkeys.com kde je hra za dobrou cenu na steeamu,koupit nebo nekoupit tam,popřípadě kde teda koupit ten kód?

Tiež som chcel kupovať hry cez všelijaké stránky kde bola hra lacná ale potom čo bola ta kauza g2a tak už nekupujem.

Kupoval som cez HRK games Gamivo a G2A všetko funkčne nič kradnuté ale teraz všetko čo kupujem tak len cez steam a čakám vždy na nejaké akcie najbližšie budem kupovať 25 júna steam summer sale ak sa nemýlim (dátum)

Ked už chceš kupovať tak cez Humblebudle ak tam tu hru budu mať v akcii.