Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 ještě 3 měsíce a něco a už nám to snad výjde. Kdo se těší?
Jsem zvědav jestli to bude jak zaklínač 3 nebo ještě lepší.
Změna kategorie, původně: PC hry (snco1301)
Promazáno, toto je téma na hru Cyberpunk , ne se dohadovat o repetivnosti her. (snco1301)

No asi takhle - netušim kdy budu hrát Cyberpunk, ale teď jsem třeba dohrál Beyond Two Souls a je to jedna z nejlepších her co jsem hrál. Dokonce ani Detroit Become Human neni tak dobrej. Ještě mě čeká Heavy Rain. Jak vidíš podle mé časové osy her, Cyberpunk bych mohl dát někdy kolem roku 2025 - a to už bude odladěný :-D.

To už možná bude i gta6. A třeba další zaklínač. Zatím co bylo na létos ohlášené tak zatím jen hitman 3 a resident evil village. Jinak to zatím vypádá na nic moc rok podle toho co je ohlášeného, ale uvidíme co ještě bude.

https://www.zing.cz/novinky/96224972/udajny-zamestnanec-cdpr-se-podrobne-popisuje-vyvoj-cp-2077/
Jestli je to pravda tak to vedení je banda ****. Jestli se fakt i příběh, který fakt mohl mít třeba o 10-15 hodin více tak je to dost divné.
Tedy jestli je to opravdu pravda. A prej nějaká verze měla 160GB což by bylo sakra hodně dat pryč. Prej odstranili přes 50 000 dialogů, podzemí bylo zrušeno a hodně věcí, jelikož se to vedení nelíbilo. Do června že prej by se mohla část nebo něco vrátit tak kdo ví.
Pokud by opravdu dost lidí odešla bylo by to celkem dost velký problém, ale čemu se divit, jestli je tam taková morálka a nálada. Ale je to problém vedení, aby nakonec nezůstalo samo. To by pak vypadalo nebýt takového vedení mohla by být hra úplně jiná.

Tento rok to bude úplná iná hra už teraz si myslím že hrám demo, len nech to poriadne optimalizujú opravia a nech vrátia obsah čo tam chýbal, ta hra bude mať viac než 100gb, teraz kludne dohrám celu hru na 100% a potom sa vrátim ostatnému obsahu čo tam pridajú, hra sa bude vliecť až do roku 2022.