Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fear 2 reborn se nezobrazuje v knihovne steam

Ahoj zakoupil jsem si datadisk FEAR 2 reborn a klíč jsem zakoupil na xzone.cz.
když chci aktivovat hru přes steam píše to že už mám v knihovně přidaný datadisk, ale když se podívám na knihovnu tak tam ted datadisk REBORN není.

Můžete mi prosím pomoci jak to udělat aby se v knihovně zobrazoval datadisk REBORN?

No veď to tam máš! A je to datadisk. A ten je spolu s Project Origin, teda doplnené do Project Origin. Nie je to DLC, ktoré sa v knihovni zobrazí.
Prečítaj si, čo sa píše v tom druhom obrázku.

Uvediem príklad: Ja mám SpinTires - k tejto hre je stiahnuteľný obsah. Tie pracujú len s hrou (sú to ďalšie data do hry, ktoré ju rozširujú) - ale nie sú v knihovni. Ak odinštalujem hru, automaticky sa odinštalujú i dodatky.