Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MAFIA - definitive edition, problém s hrou

Zdravím priatelia. Nevedel som dať poriadny popis tak som ho musel napísať len takto. Ide o to, že ked spustím hru mafia 2 DE na svojej externej grafike (GTX 960) s prednastavením v okne bez okrajov, spustí sa asi nejako takto:

- keď dám normálne zobrazenie vo fullscreene, tak sa hra zapne normálne, ale nedá sa mi prepnúť na full hd iba na 1600x900 ako je môj druhý monitor, pričom ale hra beží na tom prvom.
- ovládače grafickej karty ako aj všetky ostatné mám najaktuálnejšie.

Skúšal som hľadať nejaký config súbor kde by som si vedel napevno uložiť nastavenia ale žiadny pri prerobenej verzií nie je.

Máte nejaké nápady čo by som mohol vyskúšať ?

Ono sa dá nastaviť fullhd ale problém je v tom,ž e hra sa aj tak spustí 1600x900 a sú dve možnosti.
- ak dám fullscreen hra sa sputí v 1600x900 normálne ale ked chcem v hre prepnúť rozlíšenie to políčko na zmenu rozlíšenia mám zašednuté a nejde s tým pohnúť.
- ak dám windowed borderless tak sa sputíš 1920x1080 ako je na videu, ale prepnúť rozlíšenie i tak nejde.

Jasné, že áno takúto blbinku som skúsil hned ako prvú. Ale proste hra sa furt riadi podľa toho druhého monitoru mám pocit, ktorý má najväčšie rozlíšenko 1600x900 neviem prečo pritom je prepnutý na main monitore. Nviem si to vysvetliť, možno ma napadá keby sa hra zapínala na integrovanej aj tak ale zvolená je silnejšia tak neviem netuším.