Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia trilogy bug ?

čaute dneska som si chcel kupiť mafia trilogy su ta všetky mafie 1 remake 2 a 3 3 mam tak to sa nebere do ceny ok ale ked si to chcem kupiť tak mi piše že musím mať mafiu 2 classic ale to je blbosť lebo mafia je definitive je to bug či to tak ma byť ?

Ani nie je tam trocha vidno že tam tie textúry atď sú vylepšené mafia 2 classic sa už nedá kúpiť tak to dostaneš zadarmo pri kupé mafia 2 def a všetke dlc ale zas treba povedať ti čo kupovali lacno mafiu 2 a 3 tak dostali zadarmo def ediciu a všetke dlc ktorý to nemali kúpené čo je podla mňa fajn a mafia 1 remake nato že to bude remake nestojí to 60 euro ale 40 a o par mesiacov padne cena na 35-30 v akci čo je podla mňa super.

Neni to parádni remaster ale čo už :-)

tak graficky mi to přijde velký rozdíl, ostřejší textury dělají hodně, ale hraji v 4k na velkým monitoru, problém remasteru je hodně bugů a to i v té vylepšené grafice, něco co jsem už za ty 4 hodiny hraní našel:

– textury někde nenavazují a zůstala tam kombinace staré a nové textury
– osekanější PhysX efekty (vypadá jak nastavení nízké ze staré verze, ale na oblečení lepší fyzika nefunguje) - navíc částice problikávají, ale to se mi podařilo fixnout přes fast-sync, který zároveň fixnul stuttering, který způsobuje ingame v-sync
– dialogy v cutscénách jedou jen z levého kanálu - fix je nastavit audio z automaticky na stereo, ale 5.1 prý stejně nefunguje korektně
– problikávající tráva, která úplně mizí při otáčení kamerou
___