Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fortnite - extremni FPS lagy

Zdravim, dostal se ke me notebook od znameho zdarma, kde uz byl nainstalovany i windows 10 nejnovejsi, originalni, specifikace je zde:

intel core i7 6500U

8GB RAM DDR3L

GeForce 940MX 2GB

SSD 500GB SanDisk, notebook ve windowsu bezi hodne rychle, bez lagu.

drive jsem vlastnil notebook tento:
Intel core i5 3320M,
8GB RAM,
GeForce GT 640M 2GB - a na tomto notebooku mi behali hry hodne pekne, sice na nizsi rozliseni, ale slo to, i kdyz jsem tolik nehral, fortnite jsem hral bez problemu na 50-80 FPS.. bez lagu.

No a momentalne jak se ke me dostal tento notebook, tak jsem si rekl ze by jsem zkusiil fortnite, vim ze to neni herni delo, je to slabouckej notebook, ale kdyz ten druhy notebook co jsem mel byl slabsi, a mohlo to jit bez problemu? Tak jsem si rekl ze to pujde i tu, jenze... Je to absolutne nehratelne, mam uplne vse vypnute, vsechno na nejnizsi detaily, rozliseni nejnizsi co to jde, a FPS se pohybuje okolo 7-24FPS.... jak je to mozne??

Stupne pri hrani: Grafika: 72stupnu max, Procesor 74 stupnu max.

Vyuziti CPU pri hrani 80-98 %
vyuziti GPU pri hrani: 19-23%

tento notebook je o neco lepsi, a pritom je to uplne nehratelne, ovladace ze stranek vyrobce, neplanuji na tom nejak parit, ale obcas jsem si chtel zahrat :), Jinak fortnte spoustim pres nvidiu, nikoliv pres intel hd... znacka notebooku: Voyo i7.

vubec nic, ale ono je divne ze i kdyz jsem v menu v lobby, tak na starem notebooku jsem mel 120fps v lobby bez problemu - tam nejsou ani zadny hraci treba kdyz nejsou pripojeny na me, a ted jsem v lobby a uz mam 20 fps, a to jeste ani nehraju, a fps klesa treba na 7.. a to na tamte stare rachotine jsem bezproblemu mel stabilnich 120fps v lobby, ale na tutom ntb to pada uz v lobby na 3-20.
ko
jeste me napadla jedna vec, kdyz kliknu prav tlacitke mysi na plochu tak nikde nevidim intel control panel nebo neco podobneho, ale v dxdiag vidim hd 520i i nvidiu, a zkousel jsem zapnout hru pres HD 520 a ukazalo mi to ze hra stejne spustena pres nvidiu a vyuziva ji..