Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra se seká

Zdravím, tak nevím zda se mi povede popsat tady vše aby to bylo správně. No, mám noťas už od roku 2011 (takže docela starej, ale pořád šlape), nevim jaký info o PC je k tomuhle dotazu potřeba, ale vzhledem k tomu že se jedná o starší hru, tak snad bude stačit že mám Windows 10. Místo na disku mám něco okolo 24 GB (schválně sem to místo uvolnil, mám totiž moc filmů). Pokusim se teda ještě napsat to co je na noťasu nalepený, co by mohlo bejt důležitý:

Intel Pentium processor T4500
Intel GMA 4500M
2 GB DDR3 Memory
250 GB HDD
DVD-Super Multi DL drive (to nevím jestli je důležitý)
802.11b/g/n

Snad to takhle stačí. No a teď k tomu problému. Hra se mi místama seká, někdy víc, někdy až moc. Na začátku sem zkusil upravit kompabilitu - Změnil sem to z Windows Vista na Windows 8 (desítka tam v nabídce neni) a ještě sem zaškrtnul obraz 600x300 (nevim přesně). To z toho nejhoršího pomohlo, ale ještě se to místama seká. Je to hra kde mám volnost pohybu a seká se to třeba na konkrétních místech. Myslíte že s tím pujde ještě něco udělat? Nebo to už líp nepude? Nevím jaký info mám ještě napsat, tak snad to takhle stačí.

Tak všem děkuju za info. Ještě jeden dotaz: Teď instaluju Blair Witch a nějak se to zaseklo. V tom obalu jsou 2 CD a já nějak nepochopil proč, uprostřed instalace to chtělo vložit druhý CD, to mám jako to první vyndat? To se to zas úplně přeruší ne? Hledal sem na rychlo na netu ale nějakej postup sem nenašel :-/

Ale dost ste mi pomohli s těma požadavkama, teď už je mi to aspoň jasný no, teď dorazila ta druhá hra a píšete že to bude nehratelný :/ takže sem to kupoval zbytečně

Děkuju :D Proč to to proboha má 2 CD :D Kde sou ty časy kdy stačilo prostě jednodušou šoupnout CD, potvrdit instalaci a bylo to. Teď to chce ještě založit účet na Steam atd. a po čekání asi hodinu a půl na to až se to nainstaluje a pak při spuštění další buhvíjak dlouhou dobu na nějaký aktualizace... Proč proboha? :D No a stejně se to pak seká až moc no :D No nic, tak du teda mrknout na novej noťas, když už sem koupil hry tak co s nima pak dělat že :/ :D

Tak ještě poslední dotaz. Koukal sem na ty noťasy a i na hw a teď mám dilema. Mám koupit rovnou celej noťas nebo by stačil jenom hw? No a ten Intel procesor je nějak důležitej? Jako upřimně kupovat novej noťas kvůli dvoum hrám, navíc když zas tak často nehraju, se mi moc nechce

Do toho krámu s prominutím co máš nemá smysl investovat ani halíř. Jede ti to na integrovaný grafice, se slabým procesorem a se 2gb ram. To co máš je tak na Ms office, filmy a email. Rozhodně buď novej Hw, jak jsem řikal - třeba repasovanej, nebo novej. Ostatní varianty jsou vyhozené peníze.