Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty Modern Warfare - FATAL ERROR

Zdravim, vlastnim tento PC:

AMD Ryzen 5 3700
Geforce RTX 2070 SUPER
32GB RAM DDR4
Windows 10 64BIT 1909

a muj problem je takovy ze kdyz spustim call of duty modern warfare 2019.. na battlenetu, tak se mi hra spusti, v ni se prihlasim a pak to hodi tuto chybu..

predem pisi: windows ciste nainstalovany,hra koupena,ovladace na desku ze stranek vyrobce nainstalovane, nainstalovan nejnovejsi ovladac na RTX 2070 ze stranek nvidia, zkusil jsem battlenet spustit jako admin, pak jsem normalne mohl hrat uz jsem byl normalne ve hre a hral jsem, ale pak zase zasek, a hodilo to Fatal error a hra se vypla, uplne tu samou chybu, a hra uz zase jde jen do menu a pak error... uz ani hrat zas nejde, a toto klidne spoustim jako spravce ale uz nic, hra zkontrolovana pres battlenet zda nema vadne soubory a vse v poradku..

CHYBA: https://i.ibb.co/M8TQby6/warzone.jpg

Clovek si koupi novej pc, a ani zahrat si nemuze... Diky vsem za rady.

2 návrhy druhý je ten lepší než ten první.
1. přeinstaluj (upgraduj) na Windows 7 64 bit.
2. Zkus Call of duty 4 modern warfare (2007) je možné, že zjistíš, že je nesrovnatelně lepší než ten to nový battlefield (COD MW 2019) a stále se hraje online, dokonce i free for all (deathmatch).