Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ryse: Son of Rome nehratelne

Ryse: Son of Rome by me zajimalo, jestli jste nekdo hrali, ja si zahral kampan For Honor a bavilo me to. Tohle jsem cetl, ze je podobne, coz se zpocatku zdalo, ze je, ale ma to hrozne ovladani, takze jsem toho nechal. To se musi nechat Ubisoftu, ze umi udelat ovladani i na gamepad a funguje jim to. U tehle hry Ryse: Son of Rome, kdyz pominu debilni checkpointy pred cestou (checkpoint - nekam jdi, tam bojuj, kdyz prohrajes, pujdes tam znovu), tak je ta hra neovladatelna. Macknu na tlacitko pro kryti, debil stoji a cumi, dostane dve rany a pak se teprve kryje. Velky zklamani, uninstall. Dalsi hra, kterou jsem koupil sice levne za par susnu, ale zcela zbytecne. :-/

Hral jsi to prosim te na gamepadu nebo na klavesnici+mys?

Uz jsem tu hru zabalil, na gamepadu to proste neslo, ale pokud by to melo byt s klavesnici+mys lepsi, tak bych to jeste casem zkusil.

(Uz jsem misto toho rozehral Rise of Tomb Raider a zatim naprosta pecka.)